До Міжнародного дня рідної мови ВО "Свобода" організувала у школах Львова виставку мовних плакатів "Слово − меч духовний"
Новини

Всеукраїнське об’єднання "Свобода" організувала у школах міста виставку стендів з добіркою мовних плакатів Ірини Фаріон "Слово − меч духовний".
 
Як повідомив депутат Львівської міської ради Тарас Кравець, вже другий рік поспіль ВО "Свобода" м. Львова організовує виставку стендів з добіркою мовних плакатів Ірини Фаріон "Слово − меч духовний" у школах центральної частини міста.
 
"Ця збірка знайшла широку підтримку як з боку педагогічного колективу, так і серед учнів та їх батьків. Актуальність її у сучасних умовах, коли потрібно відстоювати своє право на рідну українську мову та захищати, є беззаперечною. Загальна атмосфера виставки дає можливість підростаючому поколінню усвідомити всі трагічні наслідки для кожного українця, якщо ми проявимо безтурботну байдужість та вже сьогодні не станемо на захист рідної мови від зазіхань різного роду українофобів", – депутат Львівської міської ради Тарас Кравець.