Львівська влада досі не змогла запропонувати інвестору компромісний варіант у виборі ділянки під будівництво спорткомплексу до “Євробаскету-2015”
Новини

Маючи майже рік часу для погодження земельної ділянки під будівництво спорткомплексу до "Євробаскету-2015", досі не запропоновано єдиний компромісний варіант, який би влаштовував і місто, і інвестора. Про це під час позачергової сесії Львівської міської ради заявив голова фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Маркіян Лопачак.

На позачерговому засіданні сесії Львівської міської ради було ухвалено рішення про створення робочої групи, до складу якої увійшли представники інвестора, Львівської облдержадміністрації та секретар ЛМР Василь Павлюк. Рішення про місце для будівництва спорткомплексу для проведення чемпіонату Європи з баскетболу “Євробаскет-2015” депутати ухвалять у найближчі 10 днів.
 
Інвестор розглядає дві ділянки для спорудження спортивного комплексу: на вул. Ряшівській та на вул. Липова Алея, 5 (чаша стадіону “Україна”).
 
“Нас обурює бездіяльність виконавчих органів львівської міської ради у вирішенні цього питання. Маючи майже рік часу для погодження земельної ділянки, досі влада міста  не зуміла  запропонувати єдиний компромісний варіант, який би влаштовував і місто, і інвестора. Тож наразі ми не готові ухвалити остаточне рішення. Пріоритет у визначенні місця для будівництва має належати інвестору та представникам ФІБА. Ми запевнили інвесторів, що зберемося на сесійне засідання, щойно буде напрацьовано проект рішення, який влаштує і забудовника, і громаду міста”, – заявив голова фракції ВО "Свобода" у Львівській міській раді Маркіян Лопачак.