12 лютого відбулася прес – конференція на тему: “Рішення Львівського апеляційного адміністративного суду у справі будівництва в Парку культури у Львові, що суперечить інтересам громади м. Львова”
Новини

Депутати Львівської міської ради Віра Лясковська, Володимир Гірняк, а також  герой України Юрій Шухевич висловили занепокоєння з приводу цього рішення. 
 
Як зазначив Володимир Гірняк: “8 лютого 2013 року Львівський апеляційний адміністративний суд  задовольнив позов гр. Баляш О., відтак визнав незаконним рішення першої інстанції. Своїм рішенням ЛААС практично узаконив скандальне будівництво у Парку культури ім. Богдана Хмельницького, що велося під виглядом реконструкції павільйону “Юність”. 
 
3 грудня 2009 року ухвалою Львівської міської ради № 3137 було вилучено з користування Львівського центрального парку культури і відпочинку ім. Б.Хмельницького земельну ділянку площею 0,1022 га на вул. Лижв’ярській, 42 та надано в оренду гр. Баляш О. 
 
Ділянка була надана для обслуговування адміністративного будинку за рахунок земель житлової та громадської забудови за функцією використання – землі комерції. 
 
Під виглядом реконструкції забудовником було знесено павільйон “Юність” і  розпочато нове незаконне будівництво на території природно заповідного фонду. 
 
Перший заступник прокурора  міста Львова подав позов до Галицького районного суду з метою скасувати ухвалу Львівської міської ради, яка надавала в оренду землю на вул. Лижв’ярській, 42. 
 
14 червня 2012 року суд задовольнив позов першого заступника прокурора і ухвала Львівської міської ради «Про надання Баляш О. М. земельної ділянки на вул. Лижв’ярській, 42 у м. Львові» визнана недійсною. 
 
Натомість гр. Баляш О. подає апеляційну скаргу до Львівського апеляційного адміністративного суду. 
 
У п'ятницю, 8 лютого, ЛААС задовольняє скаргу Баляш О., що фактично означає продовження будівництва у Парку культури. 
 
Справа звичайно на цьому не закінчиться. Це справді безпрецедентний випадок. Ми будемо подавати касацію.”
 
Віра Лясковська наголосила: 
“Йдеться про землі природно – заповідного фонду. Змінити призначення цієї  ділянки має право тільки Верховна рада України чи Кабінет міністрів. Проте забудовник переконує, що має дозвіл на житлову забудову. Важливо пам’ятати, що існують закони та норми, яких потрібно дотримуватися усім. Прокуратура продовжує працювати над цим питанням”.
 
 
 
 

Коментарі 

 
0 #1 Наташа 27.02.2015 09:35
А те що на куті вул Кобилиці-Грабянки будують будинок це ніхто не бачить?
Цитувати