Іван Гринда вимагає від очільника ДАІ Львова вжити заходів щодо припинення в’їзду в місто великовантажного транзитного транспорту
Новини

Постійні порушення водіями транзитного великовантажного транспорту правил пересування містом є однією з основних причин завантаженості доріг, утворення заторів і загазованості повітря. Про це заявив голова постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв'язку Львівської міської ради Іван Гринда.
Як повідомив депутат, до комісії інженерного господарства транспорту та зв'язку надійшло безліч звернень мешканців з приводу порушень великовантажним транспортом схеми руху у м. Львів.
 
"Городяни скаржаться, що попри наявність відповідних заборонних знаків спостерігають постійний рух великовантажного транспорту вулицями Б.Хмельницького, І.Мазепи, В.Липинського, Т.Шевченка, Тунельною, пр. Чорновола тощо. Постійні порушення правил пересування містом є однією з основних причин надмірної завантаженості доріг автотранспортом, утворення заторів та загазованості повітря. За інформацією управління інженерного господарства Львівської міської ради, через постійний транзитний рух фур містом відбувається руйнування львівських мостів. Зважаючи на ці проблеми, вимагаю від в. о. начальника ДАІ Львова терміново вжити всіх необхідних заходів, аби припинити постійний в'їзд великовантажного транзитного транспорту в місто", – зазначив Іван Гринда.