Депутати Львівської міської ради зберегли робочі місця для працівників «Укрпошти»
Новини

Депутати Львівської міської ради подолали вето міського голови  на ухвалу про пільгову орендну плату для відділень "Укрпошти». Про це  заявив голова постійної депутатської комісії комунального майна та власності Львівської міської ради Роман Плахтій.
За відповідну ухвалу проголосували 72 депутата.
 
"Заяви керівництва міських виконавчих органів, що 3,5 млн. грн., а не близько 1 млн. грн. як це є насправді, які місто буцімто могло б отримати від оренди приміщень "Укрпошти", можна використати на благоустрій Львова, є проявом дволикості та спробою замаскувати власну некомпетентність. Якщо забрати пільги, то підприємство буде змушене закрити близько 20 відділень поштового зв'язку та звільнити понад 300 працівників у Львові. Слід наголосити, що "Укрпошта" орендує у міста близько 6 тис. кв. м., а не 16 тис. кв. м., як це озвучили чиновники. Попри заперечення представників виконавчих органів, пошта згідно чинного законодавства таки належить до списку соціально орієнтованих підприємств, яким місцеві органи самоврядування можуть надати пільги в оренді", – зазначив Роман Плахтій.
 
 

Коментарі 

 
0 #1 герман 08.02.2013 15:28
яка на фіг пошта соціально орієнтована?! вони що не беруть коштів за свої послуги чи працюють за собівартість& навпаки, це монополісти, тому віддавати їм майно громади за гривню - злочин!
Цитувати