ЗАЯВА щодо ситуації на ринку «Вернісаж»
Новини

Останнім часом в інформаційному просторі поширюється інформація про перенесення ринку «Вернісаж» на інше місце, а саме на вулицю М. Кривоноса - Замкову. Дивує те, що у всесвітній мережі уже активно розповсюджується проект ухвали ЛМР, який передбачає «надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо перенесення земельних ділянок на вул. М. Кривоноса – Замкову в постійне користування для розміщення ринку з продажу товарів народного побуту». Мало того, цей проект ухвали підписаний деякими керівниками відповідних управлінь та департаментів ЛМР.
Депутати Львівської міської ради офіційно заявляють,  що жодних  рішень щодо перенесення ринку «Вернісаж» не ухвалювали, а також не розглядали на відповідних депутатських комісіях. Офіційно відмежовуємось від цих протиправних дій та намірів і офіційно заявляємо, що не маємо жодного стосунку до згаданої ухвали. Більше того, у порядку денному 10-ї сесії Львівської міської ради шостого скликання не передбачено розгляд цього питання. 
 
Для вирішення цієї ситуації вважаємо за необхідне  проведення громадських слухань з участю Спілки Художників, Спілки Архітекторів, громадськості та депутатського корпусу. Для цього також необхідно залучити фахівців та з’ясувати думку дирекції  Національного академічного драматичного театру ім. Марії Заньковецької.
 
Секретар ЛМР Василь Павлюк