У Львівській міській раді відбулися громадські слухання
Новини

У Львівській міській раді відбулось громадське обговорення проекту місця розташування екуменічного комплексу імені Івана Павла ІІ управління Львівської Архідієцезії Римо-католицької церкви на вул. М. Пимоненка – вул. Хлібній. 

Під час представлення проекту зазначалось, що мета екуменічного комплексу – просвітницька діяльність. У ньому проводитимуться різноманітні тренінги, лекції, виступи. Площа земельної ділянки, яку пропонують під будівництво екуменічного комплексу імені Івана Павла ІІ – 0,450 га.
 
На обговоренні були  присутні  депутати Львівської міської ради від ВО «Свобода» Василь Горон та Юрій Наумко.
 
Як зазначив  депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» Василь Горон:
«Звичайно цей проект отримує схвалення але необхідно вивчити думку мешканців і разом з ними обговорити про місце розташування цього екуменічного комплексу».
 
На думку депутата Львівської міської ради  від  ВО«Свобода» Юрія Наумка:
«Наше місто має рівномірно рости та розвиватися. Якщо там зараз пустир, то скоро ми спільними зусиллями зможемо його окультурити».
 
Усі  присутні  вирішили , що загалом такий комплекс потрібен, однак  проблема  в тому, що не було представлено візуалізації проекту, і навіть ще не розробили схематичного плану цього комплексу. Наразі є територія  і наміри.
 
«Після громадського обговорення складеться протокол, в якому буде викладено пропозиції учасників, з ним ознайомиться міський голова та усі бажаючі. Відомо, що вже розроблений проект ухвали щодо цього питання, отже, після цього, депутати на сесії прийматимуть остаточне рішення», -  зазначив в. о. начальника відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР Орест Файфурка