Десятий Всеукраїнський юнацький турнір з боксу Андрія Котельника визнали найкращим в Україні
Новини

 

У Львівській міській раді відбулася прес-конференція, присвячена визнанню Всеукраїнського юнацького турніру з боксу на призи Андрія Котельника кращим турніром року в Україні.

 

Як повідомив засновник турніру, cрібний призер Олімпійських ігор 2000 року (Сідней, Австралія) чемпіон світу за версією WBA Андрій Котельник: 
 
«7 січня Федерація боксу України визнала Х Всеукраїнський юнацький турнір з боксу на призи Андрія  Котельника найкращим турніром року в Україні.  Щороку в турнірі бере участь до 150 спортсменів. Всі боксери віком від 12 до 14 років. Перше місце в цьогорічних змаганнях взяла Львівська область. Окрім медалей, кубків та дипломів переможцям вручали цінні призи – LCD телевізори, планшети, мобільні телефони, флешки. Також були передбачені грошові винагороди тренерам найкращих боксерів». 
 
Депутат Львівської міської ради Роман Грицевич зазначив:
«Пан Андрій Котельник є патріотом нашого міста.  Він у своїх планах хоче  організувати боксерський зал для того, щоб молодь займалася спортом і виростала здоровою та сильною на окрасу нашої нації. На маю думку  йому це вдасться, бо він людина сильна, наполеглива, яка дотримує свого слова»