Депутат ЛМР прагне повернути ДНЗ громаді міста
Новини

Під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради, депутат Львівської міської ради фракції ВО «Свобода» Василь Горон зачитав депутатський запит до прокурора Львівської області.

Зокрема він зазначив, — «Ми знаємо, що частина приміщень колишніх дитсадків ще до сьогодні є в оренді у комерційних структур. На мою думку, нам треба докласти усіх зусиль, аби дитячі дошкільні заклади були відкритими для дітей. 

Зокрема, ТзОВ «Доля» використовує приміщення дитячого дошкільного закладу на вул. Дністерській,  попри те, що термін оренди цього приміщення закінчився ще у квітні. 

Зважаючи на це, вказане ТзОВ подало до суді скаргу про продовження договірних умов. Суд першої інстанції зобов’язав Управління комунальної власності продовжити договір оренди до 2022 року чим  відтермінував виселення приватної структури із приміщення ДНЗ на 10 років. Управління комунальної власності подало апеляційну скаргу із запізненням на один день, тому суд відхилив її на підставі невчасного подання».

Також Василь Горон просив міського голову надати відповідь стосовно вжитих заходів стосовно покарання винних у збитках завданих територіальній громаді та надати інформацію про терміни початку нормального функціонування ДНЗ на вул. Дністерській.