Депутати підтримали заяву Народного Руху України щодо неприпустимості інтеграції України з митним союзом
Новини

Заяву, щодо дій керівництва держави стосовно впровадження в українське законодавство «окремих положень» Митного союзу, зачитав голова фракції «Народний Рух України» Валерій Веремчук.

 У заяві, зокрема, вказано, — «За останні кілька тижнів українське суспільство та міжнародна спільнота стали свідками неоковирних спробу вищого керівництва держави в черговий раз цинічно знехтувати задекларованими принципами щодо євроінтеграції. Зокрема, 5 грудня, перебуваючи з візитом в Ашхабаді, Президент Янукович в інтерв’ю журналістам ділився своїми планами щодо впровадження в українське законодавств «окремих положень» Митного союзу. «В даний час ми гармонізуємо наше законодавство, норми та правила в відповідності з Митним союзом Закони гармонізуються для того, щоб виключити дискримінацію українських виробників на ринку Єдиного економічного Простору», — зазначив Президент перебуваючи Делі. Хоча, ані

Азаров, ані Янукович не говорять, які саме норми готові змінювати, і які масштаби «адаптації» вітчизняного законодавства до правил Митного союзу, уже сьогодні чітко зрозуміло, що під прикриттям захисту українських експортерів готується спецоперація по унеможливленню подальшої євроінтеграції України. Очевидно, керівництво держави свій вибір уже давно зробило, знехтувавши інтересами народу. Саме тому українські патріотичні політики, партії та громадські організації повинні стати на заваді намірам владної команди розвернути вектор розвитку держави на 180 градусів. Для будь-якої тверезомислячої людини зрозуміло, що вступ України у будь-які об’єднання з Росією рівнозначні припиненню розвитку країни як повноправного члена європейської цивілізованої спільноти».