За сприяння депутата Львівської міської ради відбулися лекції «Зростай без залежності» у школах Львова
Новини

Проект розпочався 5-го вересня та охопив близько 7 тисяч молодих львів’ян.

Під час заходів, завдяки живому спілкуванню, організатори доносили до дітей інформацію про небезпеки, які їх очікують в майбутньому дорослому житті через вживання алкоголю, наркотиків та куріння.

  Основним завданням таких зустрічей є застереження школярів старших класів від таких залежностей.

«Ще у 2010 році я проводив зустрічі із громадянами Львова, у яких обіцяв  проводити та розвивати програму, яка б ознайомила  та сприяла захисту молоді від проблемами наркотичної, тютюнової та  алкогольної залежності. Тепер, я це роблю спільно із громадською організацією «Життя без залежності». Ця організація взяла участь у конкурсі соціально культурних проектів та стала переможцем. Завдяки цьому ми змогли реалізувати проект «Зростай без залежності», — повідомив депутат Львівської міської ради фракції ВО «Свобода» Сергій Подолинний.

"Сьогодні відбулисязавершальні дві зустрічі в СЗШ N65, а вже

 14 грудня 2012 року, ми  спілкуватимемося із шкільними

психологами та соціальними педагогами шкіл-учасницьпроекту. Під час таких зустрічей ми підбиватимемо підсумки проведених лекцій та обговоримо подальшу роботу щодо розвитку та ще більш ширшого впровадження і реалізації проекту серед закладів освіти". — додав Валерій Мельник, директор ГО «Життя без залежності».