У Львові встановлено ще один дитячий майданчик
Новини

За сприяння депутата Львівської міської ради у Львові на вулиці Княгині Ольги, 69 облаштовано дитячий майданчик. Роботи щодо вставлення виконували за кошти підприємців ринку "Провесінь", який розташований неподалік майданчика. Про це повідомив депутат Львівської міської ради Андрій Рікота.

За словами Андрія Рікоти, у Львівській міській раді з 2007 року діє програма, згідно з якою на встановлення дитячих майданчиків з міського бюджету виділяється значна сума коштів. Проте прозорість процесу відбору майданчиків для облаштування залишає бажати кращого.

"Мешканці будинку №69, що на вулиці Княгині Ольги, неодноразово звертались із проханням встановити майданчик, адже на значній частині мікрорайону не було місця, де діти могли б проводити час. Однак численні звернення до міських виконавчих органів не дали жодних результатів. Із цією проблемою мешканці звернулись до депутатів округів №34 та №35, тобто до мене та Андріяна Гутника. Після нашого втручання дитячий майданчик на вул. Княгині Ольги, 69 таки було облаштовано. Роботи щодо вставлення виконували за спонсорські кошти підприємців ринку "Провесінь", який розташований неподалік майданчика. Завдяки плідній співпраці мешканців, підприємців та депутатів тепер батьки з дітьми мають місце, де можуть якісно проводити дозвілля", – зазначив Андрій Рікота.