На вулиці Повітряній між будинками №92 і № 94 відремонтовано міжбудинкову дорогу
Новини

Мешканці будинків №92 і №94, що на вулиці Повітряній, надіслали лист-подяку депутату Львівської міської ради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Тарасу Гупалу за особисту підтримку у проведенні капітального ремонту міжбудинкової дороги.

Як зазначено у листі-подяці, мешканці мікрорайону Левандівка вдячні Тарасу Гупалу за те, що він дотримується своїх зобов'язань та сумлінно виконує депутатську роботу.

"Ще на початку каденції до мене звернулися мешканці вул. Повітряної з колективною заявою щодо ремонту міжбудинкової дороги, яку, попри чисельні звернення до районної адміністрації Залізничного району, упродовж 30-ти років не ремонтували. Звернувшись до адміністрації щодо цієї проблематики, я отримав відповідь, що ремонт вказаної дороги заплановано, проте на нього немає коштів. Після мого звернення до постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту та зв'язку члени комісії погодили використання коштів на ремонт дороги. В цьому році на ремонт міжбудинкової дороги вдалося скерувати кошти, отримані з податку власників транспортних засобів. Завдяки соціально-активним мешканцям Левандівки вдалося не лише полагодити цю міжбудинкову дорогу, а й замінити теплотрасу та облаштувати дитячий майданчик", – зазначив депутат-свободівець.