Депутат звернувся до міського голови із проханням розглянути можливість прийняття у комунальну власність будинку на вул. Демнянська, 16а
Новини

Депутат Львівської міської ради Роман Федишин звернувся до міського голови Львова із проханням розглянути можливості прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Львова житлового будинку ВАТ «Пасавтопром», що розташований за адресою: м. Львів, вул. Демнянська, 16а.

 Роман Федишин простить забезпечити ретельне вивчення та перевірку обставин, викладених у заяві мешканців 120-ти квартирного будинку, та надати необхідне сприяння, щодо вирішення питань, які випливають із цього звернення.

У зверненні депутат повідомив, — «Як зазначають мешканці, будівництво будинку адресою: м. Львів, вул. Демнянська, 16а було розпочато у червні 1994 року ВАТ «ЛАЗ». Будинок  здали в експлуатацію у червні 2011 року, що підтверджено Декларацією про готовність об’єкту до експлуатації. Замовник будівництва не виконав вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Мешканці будинку  №16а здійснюють оплату за використану електроенергію, водопостачання за промисловим тарифом. У будинку не проводиться прибирання та вивезення побутових відходів. Мешканці будинку  не мають можливості належним чином оформити своє місце проживання, зважаючи на це і тому не можуть скористатися пільгами».