Шоу в «Старгороді» переходить межі усіх бар’єрів людяності, – депутат ЛМР
Новини

Депутат ЛМР Ерік Парсаданянна сесії 14 листопада розповів про жахливі дійства за участю тварин, які відбуваються у Львові з особливим цинізмом.

Йдеться про ресторан-пивоварню «Старгород», в якому, зі слів депутата, особливою недільною розвагою для гостей є демонстрація публічного заколення свині.

«Це дійство відбувається на сцені, під оплески, музику, феєрверки та танці оголених дівчат. Після чого тварину розробляють та готують на вогні так само публічно із пропозицією кожному охочому замовити собі порцію свіжої щойно вбитої свині. Слід додати, що дотримання санітарних умов приготування такої страви також викликає серйозні сумніви», – наголосив депутат.

Депутат також продемонстрував фотографії такого «шоу», які, з його слів, йому надав громадянин Німеччини, котрий вирішив відпочити в одному з відомих закладів Львова, а в результаті отримав «шок від побаченого, враження про варварську країну і фоторепортаж, яким він має намір поділитись із міжнародними захисниками тварин».

«Окрім усіх цих моральних аспектів, які, на жаль, не слугують підставою гуманного поводження з тваринами, окреслене є грубим порушенням законодавства України… Шоу в «Старгороді» переходить межі усіх бар’єрів людяності та приписів законодавства», – наголосив депутат.

Тому він звернувся з відповідним зверненням до міського голови й усього депутатського корпусу з проханням втрутитися у цю «неприпустиму ситуацію», привернути увагу громадськості, звернутися у правоохоронні органи з метою обов’язкового притягнення винних до відповідальності та унеможливлення аналогічних випадків у жодному із закладів Львова.

Андрій Садовий дав доручення профільній депутатській комісії здійснити виїзне засідання до цього закладу.