Володимир Гірняк розповів про проблеми із рекультивацією Грибовицького сміттєзвалища
Новини

Депутат Львівської міської ради Володимир Гірняк,  розповів про шляхи вирішення проблеми із рекультивацією сміттєзвалища у селі Великі Грибовичі.

Депутат Львівської міської ради фракції «Україна Соборна» Володимир Гірнякзазначив, — «Грибовицьке сміттєзвалище існує з 1953-го року, уже двадцять років, як воно мало б бути закритим. 

Проект рекультивації сміттєзвалища можливо зробити лише тоді, коли можна повністю припинити вивіз сміття на цей полігон. У мене складається враження, що багатьом людям існуюча ситуація із Грибовицьким сміттєзвалищем вигідна, адже на ньому працює багато людей, які займаються  незаконним сортуванням сміття. Коли ми з колегами депутатами, прибули  на територію сміттєзвалища без попередження, ці незаконні робітники почали втікати. На сьогоднішній день міська та обласна влада повинні знайти ділянку, на якій можна буде створити новий полігон та знайти інвестора для будівництва сміттєпереробного заводу, провести перемовини із громадами селищ, на території яких планують будувати завод. Інакше проблема і надалі залишиться невирішеною».