Депутати вимагають справедливого розподілу коштів субвенцій з обласного бюджету
Новини

Депутат Львівської міської ради фракції РХП Богдан Панкевич підготував заяву до Львівської обласної ради стосовно розподілу коштів субвенцій з обласного бюджету на облаштування комунальних доріг.

Депутат проінформував, що Львівська обласна рад залишила Львів без державних субвенцій на ремонт доріг у сумі 262 931 грн. Кошти призначені на ремонт доріг Львова були скеровані депутатами для відповідних робіт у Дрогобичі. Відповідно до рішення Львівської обласної ради 27 районних центрів та міст обласного значення Львівщини отримали по 2662 931 гривень, а на ремонт доріг у Дрогобичі передбачено подвійну суму 525 862.

Богдан Панкевич зазначив, — «Відповідно до Програми фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2012 рік, затвердженої 16  березня 2012 року Львівською обласною радою, розподіл фінансових ресурсів між районними бюджетами та бюджетами міст обласного значення мав проводитися рівномірними частинами. Тобто  даному розподілі фінансових ресурсів Львів чомусь прирівняли до міст обласного підпорядкування. Вже 15 травня 2012 року сесія Львівської обласної ради своїм рішенням №506 внесла зміни до Програми якими позбавила Львів передбачених коштів. Про це Львівську міську раду не повідомили, і ми довідалися пор конфіскацію наших коштів аж 20 вересня, коли вийшло розпорядження за підписом голови ЛОДА»