Комісія культури зустрінеться із львівськими митцями
Новини

«Через недоотримання коштів від оренди майстерень зменшуються надходження до бюджету. Саме тому, нам потрібно більше часу, для врегулювання побажань митців та потреб міста», - стверджує Святослав Макітра, член постійної депутатської комісії культури, промоцій, засобів масової інформації та туризму.

 
Під час засідання постійної депутатської комісії культури, промоцій, засобів масової інформації та туризму розглядалося питання щодо відміни ухвали «Про врегулювання питань оренди майна територіальної громади м. Львова» (№ 897 від. 07.06.2007 року). Згідно з ухвалою було затверджено нормативні документи, що регулюють відносини оренди майна територіальної громади м. Львова, положення про оренду майна територіальної громади м. Львова та методику розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади м. Львова.
 
«Львівські митці звернулися із проханням скасувати ухвалу і повернутись до практики нарахування орендної плати за творчі майстерні у розмірі експлуатаційних витрат. Наша комісія, найближчим часом зустрінеться з представниками обласних організацій  Національних спілок художників, архітекторів та дизайнерів, аби врахувати усі їхні зауваження стосовно перегляду названої ухвали. Ми намагатимемося врегулювати усі побажання митців та інтереси львів’ян», - стверджує Святослав Макітра.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради