Депутати ЛМР просять припинити намагання нівелювати в Україні роль традиційної сім’ї
Новини

Під час пленарного засідання до президента України Віктора Януковича звернулись депутати Львівської міської ради щодо прохання вплинути на спроби нівелювання в Україні ролі традиційної сім’ї та моральної деградації суспільства. Звернення зачитав депутат від фракції РХП Остап Маланюк. 

 
«Україна ратифікувала Європейську конвенцію про усиновлення дітей, яка надає можливість гомосексуальним парам всиновлювати українських дітей, оскільки передбачає право усиновлення однією особою. Спостерігаються, також, спроби підміни гендерної рівності як рівного правового статусу чоловіків і жінок, що передбачено Законом України «Про забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків та жінок» та надання рівних прав у сімейних відносинах особам з гомосексуальною орієнтацією. Першим кроком до цього стала реєстрація міністерством юстиції України громадської організації «Рада ЛГБТ організацій України», покликаної захищати права, інтереси та потреби лесбіянок, геїв, бісексуалів і транс гендерних осіб. 
 
На руйнування інституту сім’ї спрямовано також запровадження в Україні так званої «ювенальної юстиції», тобто, фактично непідлеглих державі системи ювенальних суддів, що отримують виключне право контролю над сім’ями. Такі суди, які будуть підпорядковуватись виключно структурам ООН, зможут з формальних підстав відбирати дітей у батьків. Зазначене право суперечить нормам ст.. 1,2 151 Сімейного кодексу України, які передбачають виключний пріоритет сімейного виховання дитини», - йдеться у зверненні.
 
«Сімейний інститут в Україні вважався завжди святим, а виховання дитини у повноцінній сім’ї передбачено нормами християнської моралі. В Україні як в цивілізованій європейській державі сексуальна орієнтація та відповідний стиль життя є правом і відповідальністю кожного окремого громадянина. Однак нетрадиційна сексуальна орієнтація не може пропагуватись як норма, а тим більше становити загрозу інститутові сім’ї та праву кожної дитини на виховання у природних, традиційних сім’ях», - зазначив Остап Маланюк.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради