Досвід Львівської міської ради по співпраці з громадськими організаціями вивчатимуть в Луганській області.
Новини

18 вересня  відбулась зустріч представників НУО Луганської області з працівниками відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» в рамках проекту "Демократичні моделі залучення молоді до активної участі у житті місцевої громади" ЛОГО «Європейський вибір». Зустріч відбулась із ініціативи Центруінформаційних досліджень та ресурсних послуг "Меридіан".

Гостям було представлено напрацьований алгоритм співпраці Львівської міської ради з громадськими організаціями, детально описано механізм проведення конкурсу соціально-культурних проектів та конкурсу на відшкодування орендної плати для ГО.

Найбільше зацікавлення гостей викликав конкурс соціально-культурних проектів, склад конкурсної комісії, кількість поданих проектів та найбільш значущі проекти реалізовані за підтримки Львівської міської ради.

Наприкінці зустрічі представники громадських організацій Луганська висловили сподівання, що і їхня міська рада з часом теж перейме львівський досвід співпраці із громадськими організаціями.