14 вересня 2012 року в рамках 19 Форуму видавців у Львові Юрій Михальчишин презентував виданий у Львові посібник “Історія України. Матеріали для учнів 10-11 класів”
Новини

 

Участь у презентації взяли: Юрій Михальчишин – депутат Львівської міської ради від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” та Василь Гутковський – генеральний директор Літературної агенції “Піраміда”, кандидат історичних наук.
 
Як повідомляв раніше Юрій Михальчишин, видання цього посібника відбулося передусім завдяки активній позиції представників української наукової еліти. “Необхідність видання обумовлена складною політичною ситуацією в Україні, що спричиняє фактично викреслювання цілих епох, епізодів, постатей з нашої історії минулого століття багатої на драматичні події. Саме тому ми вдалися до принципу людей доброї волі: думаючи глобально, діяти локально.”
Розповідаючи про видання посібника, Юрій Михальчишин зізнався, що це нелегка справа.
“Руйнуючи історичні міфи чужої імперії, стверджуючи свою імперію, ми таким чином кидаємо виклик дуже потужним силам. Ці сили намагаються обмежити наші можливості тиражування історичної правди, шляхом зменшення фінансування на видання цього посібника, адже ми знаємо, що ЛМР досі не розрахувалася з видавництвом “Піраміда” за видання цієї знакової книги. Депутати ЛМР в цій ситуації зробили єдиний можливий крок - частково перебрали на себе фінансування першої верстки книги. Ми вийшли із ситуації гідно і достойно. Ми підемо з цією книгою до педагогічних колективів, будемо презентувати цю книгу в кожній львівській школі, закупимо власним коштом і даруватимемо школярам, які мають відмінні успіхи у навчанні. Нашу акцію розпочнемо зі Львова, далі за власний кошт плануємо закупівлю посібника для шкіл Тернополя і Франківська, а також для тих міст, котрі мають дійсно “інформаційну спрагу”. На даний час ціна нашої книжки є “соціальною”.
“Нашим завдання було презентувати посібник на найбільшій книжковій події року – Форумі видавців. З 18 вересня посібник з‘явиться у продажі в книжкових магазинах всієї України”, - відзначив Василь Гутковський.