Під час сесії Львівської міської ради голова фракція ВО «Свобода» Руслан Кошулинський звернувся із запитом до міського голови Львова та до прокурора міста Львова
Новини

«Усім відомо, що є критична ситуація щодо забезпечення дошкільними навчальними закладами у м. Львові. З огляду на це, викликає особливий подив те, що у низці приміщень колишніх дошкільних навчальних закладів продовжують перебувати комерційні структури. Згідно з чинного законодавства вони не могли б там перебувати без згоди начальників відповідних  відділів освіти та начальника міського управління  освіти.» - зазначив у запиті голова фракції ВО «Свобода» 

 
 Голова фракції ВО «Свобода»  звертається до Андрія Садового з проханням відреагувати та надати відповідь про правомірність надавання таких погоджень начальниками відповідних відділів освіти та начальником управління освіти. У той час, коли безліч маленьких мешканців Львова не можуть відвідувати дитячі садочки через їх недостатню кількість. Голова фракції також просить назвати міського голову конкретні кроки, які спрямовані на відновлення вищезазначених дитячих навчальних закладів.
 
Зокрема, йдеться про: ДНЗ №110 на вул. Суха, 10 у Франківському районі; ДНЗ №22 на вул. Сяйво, 16, що на Левандівці; ДНЗ №97 на вул. Дністерській, 25,ДНЗ №69 на вул. наукова, 8а, Централізована бухгалтерія установ освіти Франківського району на вул. Повстанській, 8
 
Голова фракції ВО «Свобода» Руслан Кошулинський звертається до Прокурора міста Львова надати правову оцінку діям або бездіяльності посадових осіб відповідних районних відділів та міського управління освіти. 

Відділ інформаційної політики секретаріату ради