За сприяння депутата ЛМР Романа Грицевича відбулася прес – конференція з нагоди концерту польської оперної співачки Йоанни Воз
Новини

Учора вперше на сцені Львівської опери заспівала Йоанна Воз, співачка з Польщі, яку часто називають “королевою італійського бельканто”. 

Під час прес – конференції Роман Грицевич відзначив, що Йоанна Воз переможниця багатьох міжнародних конкурсів. Цей візит для нашого міста є важливою подією. Йоанна Воз розповіла, які враження на неї справила Львівська атмосфера та оперний театр: “Я вдячна пану Роману за можливість виступати у Львівському оперному театрі, я почуваюся тут наче вдома. Львів’яни привітні та щирі люди. Із великим задоволенням співатиму для Вас.”

Окрім цього, співачка повідомила, що відвідала Львівський навчально-реабілітаційний центр “Джерело” та прикладе максимум зусиль щоб провести благодійний  концерт на підтримку цього центру.
 
“Ці діти є такими ж як і всі, до них потрібен лише правильний підхід. Дуже добре, що є такі місця, де проводиться і навчання, і лікування дітей з особливими потребами. Ще донедавна такі діти навчалися вдома, їх соромилися, вони не мали можливості розвиватися поряд зі своїми ровесниками. Я сподіваюся, що завдяки допомозі пана Романа та друзів зі Львова ми зможемо організувати благодійний концерт та зібрати кошти для навчально – реабілітаційного центру “Джерело”. Надіюсь, що ця подія відбудеться вже на початку наступного року.”
 
“Ми залучимо львівських співаків до цього концерту і постарємося зібрати максимальну кількість коштів для центру “Джерело”, тому що це дійсно діти котрі потребують окрім уваги, ще й коштів. Я вважаю, ми зробимо вкрай важливу і потрібну справу. А пані Йоанна стане частим гостем Львова”, - зазначив Роман Грицевич.