Депутата Львівської міської ради Василя Горона обрали заступником голови наглядової ради з питань розподілу та утримання житла в гуртожитках міста Львова
Новини

У Львові відбулося засідання наглядової ради з питань розподілу та утримання житла у У гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій, на якому підбили підсумки трирічної роботи, обрали керівництво та нових членів наглядової ради.

За підсумками голосування, головою ради переобрано Володимира Федерляна, а депутата міськради свободівця Василя Горона – його заступником.

"З ініціативи членів наглядової ради та за сприяння фракції "Свободи" у міськраді за звітній період у комунальну власність міста передано 5 гуртожитків, а на черзі перебуває ще 6, які вже затвердив виконкомом, що невдовзі мають подати на розгляд сесії міськради. А це означає, що більше 3000 мешканців гуртожитків міста Львова зможуть закріпити за собою право власності на помешкання, в яких проживають не один десяток років. Щодо обрання свободівця Василя Горона заступником ради, то таке рішення є невипадковим, адже саме він, як уповноважений представник депутатської фракції "Свободи" у наглядовій раді, доклав чимало зусиль для зрушення з мертвої точки проблеми передачі гуртожитків у власність міста", – розповів голова наглядової ради Володимир Федерлян.

Депутат Василь Горон додав, що вже скоро наглядова рада ініціюватиме передачу в комунальну власність ще 5-и гуртожитків у Львові.

"Вже зараз триває робота щодо винесення на засідання виконкому питання ще п'яти гуртожитків за адресами: м. Львів, вул. Максимовича,4,6, Левандівка,25, Братів Климових,22 та Січинського,41. Балансоутримувачі цих гуртожитків вже дали свою згоду на передачу будівель у власність громади", – зазначив Василь Горон.