Ігор Гладиш просить мера звернути увагу на проблему фінансування школи №17
Новини

Депутат Львівської міської ради Ігор Гладиш на пленарному засіданні 31 березня подав у секретаріат міської ради звернення до міського голови Андрія Садового з проханням розглянути можливість додаткового фінансування  та вирішення нагальних потреб функціонування  СЗШ №17.

 
«До мене звернувся батьківський комітет школи, будівля якої введена в експлуатацію в 1918 році. Вражає, в яких умовах їх діти змушені навчатися, - говорить депутат. – Батьки учнів, наскільки можуть,  підтримують стан приміщення школи.  На жаль, місто виділяє кошти для школи тільки тоді, коли складаються аварійні ситуації, які так чи інакше загрожують життю чи здоров'ю учнів».
 
При цьому, як йдеться у запиті депутата, на сьогоднішній день приміщення школи вже перебуває в аварійному стані: зношені перекриття і підлоги навчальних кабінетів, спортзалу, сходових кліток, туалетних приміщень, конче потребують заміни дверні і віконні конструкції, система опалення, встановлена у 1960 році, вже давно вичерпала свій ресурс.
 
Але наразі коштів ні на які ремонтні роботи в приміщенні даного навчального закладу не виділено.
 
«Вважаю неприпустимим навчання львівських школярів в подібних умовах, адже зволікання з ремонтом даного шкільного приміщення загрожує здоров’ю та життю учнів і може привести до фатальних наслідків. Тому прощу якомога швидше розглянути це питання на відповідній комісії», - зазначив депутат Ігор Гладиш.