Громадські слухання - інструмент впливу громадськості
Новини

З 29 червня по 1 серпня 2012р. тривали громадські слухання на яких обговорювали детальний план території обмеженої вулицями вул. Київська – Єфремова – Мельника – Ген.Чупринки у м. Львові. 

Під час громадських слухань львів’яни висловлювали свої побажання стосовно розвитку соціальної інфраструктури у мікрорайоні, вносили зауваження до існуючого проекту. Зокрема учасники слухань подали 5 констуктивних пропозицій стосовно розвитку мікрорайону.

Як зазначив в.о. начальника відділу громадського партнерства О.Файфурка, — «23 липня ми провели громадське обговорення даного детального плану території. Учасники обговорення довідалися про заплановані зміни та отримали відповіді на запитання, як від посадовців міської ради, так і безпосередньо від розробників. Це дало змогу мешканцям отримати вичерпну інформацію стосовно проекту та підготувати свої пропозиції щодо розвитку мікрорайону. Згодом, впродовж тижня учасники слухань подавали свої пропозиції, які було враховано у проекті детального плану даної території».