У Львові розпочався Літній чемпіонат України з плавання серед юнацьких команд
Новини

У Львові у відкритому плавальному басейні СКА за підтримки депутата Львівської міської ради свободівця Андріяна Гутника розпочався Літній чемпіонат України з плавання серед юнацьких команд ДЮСШ.

У змаганнях беруть участь близько 500 спортсменів з усіх регіонів України. Львівщину на цих змаганнях представляють вихованці п'яти ДЮСШ зі Львова, Червонограда, Сокаля та Трускавця.

Під час церемонії урочистого відкриття, передаючи прапор від федерації плавання Львівщини першому віце-президенту федерації плавання України Андрію Власкову, висловив подяку за організацію та привітав учасників змагань свободівець Андріян Гутник:

"Сподіваюсь, що ці змагання запам'ятаються всім, адже склад учасників говорить сам за себе. Цей рік на Львівщині оголошено роком спорту та здорового способу життя. Висловлюю щиру подяку усім за пропагування та розвиток здорового способу життя у нашій країні. Плавання – це чудовий вид спорту, який необхідно підтримувати та розвивати. Бажаю спортсменам, щоб перемогу здобули дійсно найсильніші та найкращі. Легкої Вам води!".

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Наталія Візгерт (м. Львів) та суддівська колегія у складі 65 осіб. Вхід вільний.