У Львові біля храму св. Володимира та Ольги встановлено лавочки для відпочинку
Новини

Під час облаштування території церкви Св. Володимира та Ольги перед входом у храм встановили лавки для відпочинку вірян. Про це повідомив депутат Львівської міської ради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Андріян Гутник.

За словами Андріяна Гутника, на прохання жителів округу, які відвідують церкву Св. Володимира та Ольги, облаштувати територію перед входом у храм, депутат посприяв та виступив спонсором при встановленні лавочок для відпочинку вірян.

"У церкві Св. Володимира та Ольги спільними силами церкви та усіх небайдужих проводять ремонтні роботи. Цілковитий ремонт церкви та прилеглої території, на жаль, поза будь-якими фінансовими можливостями. Тому, аби підтримати гідну справу, частково облаштували територію біля головного входу у храм", – зазначив депутат .

"Наразі в окрузі є ще безліч невирішених питань та роботи на майбутнє. Саме завдяки спільній праці мешканців та налагодженому діалогу робота є ефективною та корисною для всіх. Депутатські прийоми для мене – це чудова нагода поспілкуватись зі своїми виборцями та бути у курсі їхніх проблем. Наразі найбільше звернень є від людей старшого покоління, яким важко розібратися у сучасному законодавстві та відстояти свої права. Якщо є потреба, ми скеровуємо депутатські звернення чи запити до відповідних інстанцій, підказуємо, як пройти ту чи іншу дозвільну процедуру. Буду радий, якщо кожне таке звернення принесе реальний результат. Вже є плани щодо збільшення кількості лавок у мікрорайоні, зокрема у зонах відпочинку, скверах, облаштування ще декількох дитячих, спортивних майданчиків", – додав Андріян Гутник.