Голова фракції ВО «Свобода» Руслан Кошулинський зачитав звернення до прем’єр-міністра України Миколи Азарова щодо перегляду відпускних цін на електроенергію для підприємств водопостачання та водовідведення України
Новини

Під час пленарного засідання голова фракції ВО «Свобода» Руслан Кошулинський зачитав звернення до прем’єр-міністра України Миколи Азарова щодо перегляду відпускних цін на електроенергію для підприємств водопостачання та водовідведення України. 

Текст звернення подаємо повнотекстово:
                                                               
Прем’єр -міністру України
Миколі Азарову
 
Звернення 
 
Зважаючи на складну соціально-економічну ситуацію в країні, постійне зростання цін на всі без винятку товари і послуги, нещадне зубожіння населення нашої країни, вимагаємо доручити Національній комісії регулювання електроенергетики України  переглянути відпускну ціну на електроенергію для підприємств водопостачання та водовідведення України. До того ж,  у квітні цьогоріч заплановано подальше підвищення ціни на електроенергію, яке призведе до зростання ціни на водопостачання та водовідведення для населення.
 
 Повідомляємо Вас, що з 1 лютого цього року у м. Львові ціна на воду зросла на 9% (до 4,54 гривні: 3, 17 грн. за 1 куб. м води  та 1, 37 за один куб. м. стоків).Тому квітневе підвищення ціни на електроенергію призведе до більшого зростання ціни на водопостачання та водовідведення, а це своєю чергою стопорить підґрунтя для суспільних протестів. Сьогодні «Львівводоканал» сплачує за електроенергію відповідно до другого  класу напруги (77, 44 коп\к Вт.год. Без ПДВ), як промислові та прирівняні до них  комерційні, непромислові споживачі та сільського господарські споживачі – виробники.  Щоб знизити ціну на водопостачання для населення, пропонуємо НКРЕ переглянути відпускну ціну на електроенергію для підприємств водопостачання та водовідведення  України у частині, яку використовують для забезпечення водою та водовідведенням населення. Для приватних, юридичних, бізнесових структур ціну пропонуємо  утворювати, відповідно, окремо. Для прикладу, ціну на електроенергію для водопостачання та водовідведення для населення пропонуємо розробляти за тією ж схемою, яку прописано електрифікованому міському транспорту (26,40 коп\к Вт.год. Без ПДВ).  Такий крок дозволить зменшити тарифи на водопостачання та водовідведення для населення майже на 30% .
 
Звернення прийняте на сесії Львівської міської ради 31 березня 2011 року