Іван Лещишин: "Перевізники Львова повинні зробити профілактику кондиціонерів у салонах автотранспорту та забезпечити їхню роботу під час перевезень"
Новини

Реагуючи на звернення городян щодо їхнього дискомфорту під час перебування в маршрутних транспортних таксі в літню спеку, депутат-свободівець Іван Лещишин звернувся до Садового із вимогою зобов'язати перевізників міста Львів зробити профілактику кондиціонерів у салонах автотранспорту, а там де їх немає – встановити та забезпечити їхню безперебійну роботу під час перевезень пасажирів. Про це 26 червня 2012 року повідомив депутат Львівської міської ради Іван Лещишин.

За словами депутата, чимало автобусів, які курсують Львовом, обладнані кондиціонерами, проте їх не вмикають заради економії палива, а пасажири змушені потерпати від спеки.

"Перебування в автобусах, у яких вимкнений чи відсутній кондиціонер, створює дискомфорт для пасажирів під час перевезень у літню спеку. На жаль, на відміну від інших міст, у Львові водії не використовують кондиціонер у салонах автобуса. За інформацією сервісної служби ЛАЗу, АТП №1 не вмикає кондиціонери, аби зекономити на паливі, хоча при використанні кондиціонера в автобусах розхід палива збільшується лише на 10%", – стверджує Іван Лещишин.

Зважаючи на невисоку вартість використання кондиціонера, Іван Лещишин звернувся до міського голови з вимогою зобов'язати перевізників Львова зробити профілактику кондиціонерів, відремонтувати, а де їх не має – встановити.

"Перш за все перевізники мають дбати про здоров'я, комфорт і безпеку пасажирів, а не економити на паливі. Окрім економії, перевізники мають також дотримуватися правил, які передбачають як безпечну та своєчасну їзду, так і надання якісних послуг під час перевезень", – додав свободівець.