Іван Лещишин: Перевізники Львова повинні зробити проїзд у маршрутках комфортним
Новини

Реагуючи на звернення городян щодо їх дискомфорту під час перебування у маршрутних транспортних таксі у літню спеку, я звернувся до Садового із вимогою зобов’язати перевізників м. Львова зробити профілактику кондиціонерів у салонах автотранспорту, а там де їх немає – встановити та забезпечити їхню безперебійну роботу під час перевезень пасажирів. Про це 26 червня 2012 року повідомив депутат-свободівець Іван Лещишин.

За словами депутата, чимало автобусів, які курсують Львовом, обладнані кондиціонерами, проте їх не вмикають заради економії палива, а пасажири змушені потерпати від спеки.

«Перебування в автобусах, у яких вимкнений чи відсутній кондиціонер, створює дискомфорт для пасажирів під час перевезень  у літню спеку. На жаль, на відміну від інших міст, у Львові водії не використовують кондиціонер у салонах автобуса. За інформацією сервісної служби ЛАЗу, АТП №1 невмикає кондиціонери, аби зекономити на паливі, хоча при використанні кондиціонера в автобусах розхід палива збільшується лише на 10%», – стверджує Іван Лещишин.

Зважаючи на невисоку вартість використання кондиціонера, Іван Лещишин звернувся до міського голови з вимогою зобов’язати перевізників м. Львова зробити профілактику кондиціонерів, відремонтувати, а де їх не має – встановити.

«Перш за все перевізники мають дбати про здоров’я, комфорт і безпеку пасажирів, а не економити напаливі. Окрім економії, перевізники мають також дотримуватися правил, які передбачають як безпечну та своєчасну їзду, так і надання якісних послуг під час перевез ень», – додав свободівець.