Львівські депутати вкотре вимагають звільнити Табачника
Новини

24 травня 2012 року на сесії Львівської міської ради депутат від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Михайло Семчій зачитав звернення фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" до Президента України та Прем'єр-міністра України щодо негайного звільнення з посади міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника у зв'язку систематичною відвертою компрометацією статусу державного службовця та поведінкою, несумісною з найвищими посадами у державній виконавчій владі.

Подаємо текст звернення повністю:

"17 травня 2012 року міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник під час офіційного брифінгу публічно виголосив власне суб'єктивне твердження, що в аспірантурах та магістратурах вищих навчальних закладів України навчаються жінки сумнівної зовнішності. За словами міністра, краще вчаться в університетах дівчата з менш яскравою, менш привабливою і менш модельною зовнішністю. Варто зауважити, що за ці абсурдні та відверто образливі сентенції, Дмитро Табачник і досі не вибачився.

Такі публічні виступи державного службовця – члена Кабінету Міністрів України - є несумісними з його посадою та йдуть у розріз з вимогами Закону України "Про державну службу" та нормами Загальних правил поведінки державного службовця, затверджених наказом Головного управління державної служби України від 04.08.2010 р. № 214.

Відкрито українофобська та аморальна поведінка особи, яка сьогодні очолює один з найважливіших гуманітарних напрямів Кабінету Міністрів, перетворилась на невід'ємний елемент службової діяльності Дмитра Табачника. До наруги над пам'яттю жертв Голодоморів, зневаги до української нації, її мови та культурних надбань, у твердженнях міністра відтепер додано ще й ненависть до української жінки. Фракція Всеукраїнського об'єднання "Свобода" вимагає негайно звільнити з посади міністра освіти і науки, молоді та спорту України Д. Табачника у зв'язку систематичною відвертою компрометацією статусу державного службовця та поведінкою, несумісною з найвищими посадами у державній виконавчій владі".