Львівські депутати вже вкотре вимагають привести до належного стану інформацію щодо руху маршуток
Новини

Голова постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту та зв'язку Іван Гринда  звернувся до міського голови щодо неналежного стану салонів транспортних засобів на автобусних маршрутах загального користування.

"Ще 9 квітня 2012 року за результатами засідання робоча група з проведення "Євро-2012" у Львові з напрямку "Транспорт" зобов'язала усіх перевізників на автобусних маршрутах загального користування до 10 квітня 2012 року усунути з салонів транспортних засобів будь-які об'єкти з номерами маршрутів, які не відповідають дійсності, та усі інші сторонні предмети з лобового скла, що є на заваді оглядовості. Також робоча група зобов'язала перевізників виготовити та встановити інформаційні трафарети на низькопідлогові автобуси великої пасажиромісткості за розмірами електронного табло, а також встановити прилади для їх освітлення", – зазначив свободівець. Проте до сьогодні в повному обсязі усі відповідні суб'єкти не виконали вимоги.

"Заяви мешканців Львова та світлини з фіксацією порушень свідчать про невиконання вимог робочої групи – невідповідної нумерації маршрутів, позначень іноземною мовою тощо. Аби вирішити ці проблеми, сьогодні вже вкотре звернувся до міського голови з вимогою вжити невідкладних заходів, щоб усі зобов'язані суб'єкти належно виконали рішення робочої групи щодо приведення до відповідного стану салонів транспортних засобів на автобусних маршрутах загального користування та забезпечення належної інформаційної інфраструктури у транспортних засобах для пасажирів", – зазначив Іван Гринда.