У Львові вулиці,які ведуть до новозбудованого стадіону, назвуть іменами визначних спортсменів міста
Новини

У Львові новим вулицям, які ведуть до новозведеного футбольного стадіону, присвоять імена Карла Мікльоша і Лева Броварського. Про це повідомив член комісії з найменування та перейменування назв вулиць, провулків, проспектів, площ, скверів та споруд у Львові свободівець Любомир Мельничук.

Як повідомив депутат-свободівець  відбулося засідання комісії з найменування та перейменування назв вулиць, провулків, проспектів, площ, скверів та споруд Львова, під час якого члени комісії розглянули звернення Федерації футболу Львівської области про присвоєння новим вулицям, що ведуть до новозведеної футбольної арени, імен відомих українських футболістів – Карла Мікльоша та Лева Броварського.

"Федерація футболу Львівської областізвернулася до комісії з пропозицією присвоїти новим вулицям біля новозведеного футбольного стадіону імена визначних українських спортсменів, легенд нашого футболу – Лева Броварського та Карла Мікльоша. Увічнення пам'ятіпро величні постаті львівського спорту, безумовно, необхідне для міста та є знаковим. Слід зазначити, що згідно з положенням нормативно-правових актів Львівської міської ради, питання, пов'язані з найменуванням та перейменуванням назв вулиць у Львові розглядає та остаточно затверджує саме Львівська міськрада на пленарних засіданнях", – зазначив Любомир Мельничук.