У Львові збудують пам’ятник і меморіальний сквер ім. Квітки Цісик
Новини

До Дня народження Квітки Цісик відбулася  презентація проекту  пам’ятника Квітці Цісик і меморіального скверу ім. Квітки Цісик, які будуть розташовані на однойменній вулиці.

У прес – конференції взяли участь: депутат Львівської міської ради, голова   правління  ГО «Незабутня Квітка», громадський  діяч Роман Грицевич, автор проекту Ярема Мисько,  співавтор ідеї проекту меморіалу Квітки Цісик Остап Гром  та  володарка гран-прі IМіжнародного конкурсу українського романсу ім. Квітки Цісик.

Як зазначив депутат Львівської міської ради Роман Грицевич:

«Сьогодні  4-го квітня  народилася славетна українська співачка Квітка Цісик.  Наше рідне місто уже спричинилося до увіковічення пам’яті  славетної  співачки.У театрі імені Марії Заньковецької   відбулася музична академія, присвячена  Квітці Цісик. Я впевнений, що встановлення цього меморіалу буде  вагомим внеском у історію та розвиток нашої держави»

«Концепція пам’ятника полягає в тому, щоб саме зараз і саме тут в Україні, зобразити Квітку Цісик, яка співає на сцені. Постать співачки немов би виринає, розквітає на сцені. Тим самим, ми хотіли хоча б частково втілити в життя її мрію про концерти на історичній Батьківщині. Сам пам’ятник складається з двох частин – це сцена, яка є своєрідним постаментом та сама фігура Квітки Цісик – зазначив автор проекту Ярема Мисько

Творчість Квітки  Цісик – надбання всесвітнього українства, квінтесенція  найкращих традицій виконання української музики XXстоліття, що визнана світом.