Комісія медицини, освіти та соціального захисту розробила зміни до ухвали про надання одноразової депутатської допомоги
Новини

Про це 24 березня 2011 року на прес-конференції «Сто днів діяльності фракції ВО "Свобода" у Львівській міській раді» прозвітувала голова комісії, свободівка Людмила Шекета.

 
«Ми розробили зміни до ухвали про надання одноразової депутатської допомоги, враховуючи, що є багато звернень мешканців з приводу  онкологічних захворювань, лікування дітей з хворобами крові, вродженими вадами. Лікування цих хвороб надзвичайно дороге, тому цією зміною до ухвали ми надали можливість декільком депутатам або одному виділяти більшу суму для допомоги цим родинам», – зазначила свободівка, голова постійної депутатської комісії медицини, освіти та соціального захисту Людмила Шекета. 
 
Також пані Людмила наголосила, що одним з основних завдань комісії цьогоріч є відновлення дитячих садочків у Львові.
 
«Завершення капітальних і поточних ремонтів дахів, відновлення груп в дошкільних навчальних закладах – одне з основних завдань комісії. Власне в цьому році, ми намагатимемось відновити у місті Львові 20 додаткових дитячих груп. Окрім цього, потрібно завершити довгобуд, який є на Сихові – Сихівську районну адміністрацію, переселити її і підготувати садочок до введення в дію в наступному році», – додала свободівка Людмила Шекета. 

Відділ інформаційної політики секретаріату ради