У Львові дітей навчали, як правильно поводитися на дорозі
Новини

За сприяння депутата Львівської міської ради від фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Андріяна Гутника провели благочинну акцію для дітей з вадами зору та позбавлених батьківського піклування з дитячого реабілітаційного центру "Левеня".

У рамках заходу діти та їхні соціальні педагоги безкоштовно відвідали аквапарк "Пляж" та взяли участь у розважально-навчальній програмі улюбленця всіх дітей – Левка Дурка, який розповів дітям про правила безпеки на дорозі.

"Діти з вадами зору найбільше ризикують потрапити у дорожньо-транспортну пригоду. Проїжджа частина є надзвичайно небезпечним місцем для цих дітей. Якщо вдома чи надворі ми ще можемо передбачити небезпеку, то на проїжджій частині наші можливості, на жаль, обмежені. Тому необхідно розповідати дітям, як правильно поводитися на дорозі, адже їхня безпека насамперед залежить від нас. Оскільки в юному віці діти не здатні зрозуміти й запам'ятати все, що їм розповідають про заходи безпеки, ми організували для них розповідь про правила поведінки на дорозі у формі різних забав із танцями та піснями, перетворивши навчання у захопливу гру. Переконаний, інтерактивна гра, подарунки, відвідини аквапарку допоможуть дітям краще запам'ятати важливу інформацію", – розповів організатор заходу Андріян Гутник.