У Львівській міській раді розпочалася виставка, присвячена творчості Олекси Новаківського
Новини

У Львівській міській раді з нагоди 140-річчя від Дня народження Олекси Новаківського розпочалася виставка юних малярів Львова, присвячена його творчості.

Під час презентації виставки юних малярів урочисто нагородили дипломами. Участь у нагороджені художників взяла і депутат Львівської міської ради Лариса Василишин.

"Учасниками виставки є вихованці зразкової студії декоративно-прикладного мистецтва "Дивосвіт". Ми раді, що їх надихає видатний педагог та живописець Олекса Новаківський, серце якого завжди було сповнене любов'ю до України. Сподіваємося, що такі виставки стануть традицією, адже саме так ми можемо відкрити суспільству таланти юних художників", – наголосила Лариса Василишин.

"Олекса Новаківський є яскравим представником львівської живописної школи, який хоч і народився на Поділлі, але міцно пов'язав своє життя зі Львовом. Цей талановитий живописець на своїх полотнах зумів передати велич та багатство української землі, саме тому 2012 рік у Львові проголосили роком пам'яті Олекси Новаківського, а наші дітки присвятили свої роботи його творчості", – зазначила художній керівник зразкової студії декоративно-прикладного мистецтва "Дивосвіт" Зоряна Безпалко.