Богдан Галайко: У Львові закладено кошти на будівництво льодової арени
Новини

Про це повідомив свободівець, секретар постійної депутатської комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення Богдан Галайко 24 березня 2011 року звітуючи про діяльність свободівців за перші сто днів роботи у Львівській міській раді.
До досягнень комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення депутат відніс плани по будівництву льодової арени, нового басейну, нових дитячих майданчиків тощо.


«Вже закладені кошти на будівництво льодової арени та нового басейну – це співфінансування з міського та державного бюджетів. Також, не зважаючи на скрутну економічну ситуацію нам вдалося закласти 2,7 млн. грн. на будівництво дитячих майданчиків. Окрім цього ми розпочали безпрецедентний проект – книга для читання з історії України для учнів 10-11 класів, в якій буде розкрито маловідомі факти нашої історії, які сьогоднішня центральна влада намагається забути», – зазначив секретар постійної депутатської комісії молодіжної політики, спорту та оздоровлення, свободівець Богдан Галайко.
Як зазначив депутат, за 100 днів своєї діяльності комісія розпочала перевірку УДЮМКів щодо раціонального використання приміщень та умов, у яких займаються діти.
«На жаль, проводячи перевірку ми побачили, що ті умови в яких займаються діти не відповідають нормам, які існують, дуже прикро, але є і зловживання з приміщеннями, які передають в оренду. Наразі працюємо спільно з комісією комунального майна, щоб зупинити ці зловживання», – додав депутат.


                                                                                                                             Відділ інформаційної політики секретаріату ради