Депутати висловили судження щодо якості інформування громади про роботу ЛМР
Новини

В обговоренні роботи виконавчих органів Львівської міської ради щодо інформування громадян про діяльність структурних підрозділів міської ради та виконання норм Закону України «Про доступ до публічної інформації» взяли участь депутати Львівської міської ради Любомир Мельничук та Петро Адамик.

Коментуючи якість спілкування виконавчих органів із мешканцями міста, депутат ЛМР Любомир Мельничук наголосив, — «Одна з ухвал міської ради передбачає прямий звіт перед представниками громади, проведення зустрічей в районних адміністраціях, в ЛКП. Під час таких зустрічей мешканці Львова могли б поставити свої запитання до чиновників. Через відсутність таких форм спілкування із львів’янами і  маємо  проблеми з транспортною схемою та тарифами. Велика частина чиновників реагує лише на депутатські запити, навіть у випадку, якщо інформацію можна надати за усним проханням».

Депутат ЛМР Петро Адамик  зазначив, що у виконавчих органів міської ради є всі інструменти для виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації». Зокрема він повідомив, — «Чиновники організували усе так, що вони в стані  технічно забезпечити своєчасне оприлюднення всіх документів, — розпоряджень міського голови, ухвал, документів для сесії. Я отримав відповіді на усі свої депутатські запити, в цьому випадку виконавчі органи спрацювали чітко. Важливою є якість відповідей на депутатські запити, адже дуже часто, такі відповіді не є достатньо інформативними. Чиновникам треба краще працювати над якістю відповідей на запити журналістів та депутатів, аби проблеми львів’ян вирішувалися по суті», — зазначив Петро Адамик.