Іван Гринда взяв участь у навчальному семінарі з питань публічно-приватного партнерства
Новини

Голова комісії інженерного господарства, транспорту і зв'язку Львівської міської ради свободівець Іван Гринда взяв участь у навчальному семінарі "Державно-приватне партнерство в Україні : стратегії фінансування державних  муніципальних проектів" в рамках проекту Програми розвитку державно-приватного партнерства USAID.

Програма навчального семінару передбачала аналітику та обговорення широкого кола проблемних питань публічно-приватного партнерства, зокрема в контексті розвитку місцевого самоврядування в Україні: сфери та практики застосування державно-приватного партнерства, спільної діяльності приватних суб'єктів з комунальними підприємствами, інвестиційний потенціал спільної діяльності, концесій на будівництво та експлуатацію інфраструктурних об'єктів, особливості концесії на будівництво об'єктів водопостачання, аналіз інвестиційної привабливості концесії для концесіонера на прикладі будівництва автомобільних доріг на умовах концесії, правові аспекти концесії об'єктів паливно-енергетичного комплексу та ін.

"Державно-приватне партнерство в контексті місцевого самоврядування в Україні – це співробітництво між територіальними громадами в особі відповідних органів місцевого самоврядування та юридичними і фізичними особами – підприємцями, так званими приватними партнерами. Співробітництво відбувається на договірній основі в порядку, встановленому українським законодавством. Розмаїття видів, форм і сфер застосування публічно-приватного партнерства роблять його універсальним механізмом для вирішення цілого ряду довгострокових задач – від створення і розвитку інфраструктури на місцях і до розробки та адаптації нових перспективних технологій. В умовах сучасності активне його впровадження в Україні є об'єктивною потребою, адже в питаннях інвестиційної діяльності, навіть Росія випередила нас, не говорячи про найближчих європейських сусідів", – повідомив депутат Львівської міської ради Іван Гринда.