Михайло Хміль: Іноземні вивіски у транспортних засобах – це неприпустимо
Новини

На сесії Львівської міської ради  голова фракції «Фронт змін» Михайло Хміль звернувся із  депутатським зверненням щодо непорозуміння, яке викликано введенням нової транспортної схеми  у нашому місці.

Депутат зазначив, що із введенням нової транспортної схеми місто закупило нові  німецькі  автобуси, але  чомусь не подбало про те, аби змінити найменування  цих автобусів на українську мову.

Як  розповів депутат Львівської міської ради голова  фракції «Фронт змін» Михайло Хміль:

«Автобуси, які привезли з  Німеччини для подальшою експлуатації у Львові, так і залишилися обладнаними для німців, але аж ніяк для львів’ян. В середині автобуса, так і зовні  усі написи написані іноземною мовою, тому люди, які їдуть  в автобусі, не можуть зрозуміти де аварійний вихід, де знаходиться аптечка і вогнегасник. До мене зверталися мешканці міста Львова, які обурені  написами іноземною мовою та скептично стверджують, що скоро їм доведеться носити з собою німецько-українські словники, аби зрозуміти інструкцію поведінки в закордонному транспорті. Проте, дана проблема черговий раз підірвала авторитет місцевої влади в очах жителів міста, але є прикладом грубого порушення законодавства України.»