Суд відмовився розглядати справу щодо ринку "Південний" через її "особливу складність"
Новини

Чергова судова колегія Вищого господарського суду України вкотре відмовилася розглядати справу за касаційною скаргою ТзОВ "АЙПІЄ-Л" (ринок "Південний"), мотивуючи своє рішення складністю справи. Про це 28 лютого 2012 року повідомив голова комісії депутатської діяльности та законности Львівської міської ради свободівець Любомир Мельничук.

Зі слів депутата, у справі щодо незаконного захоплення землі територіальної громади Львова ТзОВ "АЙПІЄ-Л", що перебуває на розгляді у Вищому господарському суді, вже змінилися дві колегії суддів.
 
"Сьогодні мало би відбутися чергове засідання у справі Львівської міської ради проти ТзОВ "АЙПІЄ-Л" за касаційною скаргою останніх щодо самозахоплення земельних ділянок на ринку "Південний". Рішення головного судді, який повідомив, що колегія відмовляється розглядати справу через її "особливу складність", є безпрецедентним. В українській юридичній практиці ще не було випадків, коли при розгляді певної справи у вищій касаційній інстанції самоусувалися дві колегії суддів. Можемо припустити, що власник ринку "Південний" – народний депутат від партії влади Петро Писарчук – зумисно затягує розгляд справи або ж чинить тиск на суддів. Сподіваємося, що наступна, вже третя колегія суддів, розгляне справу по суті та затвердить справедливе рішення", – наголосив Любомир Мельничук.