Андрій Стецьків розповів про недоліки програми введення електронного квитка
Новини

Під час обговорення можливостей впровадження електронного квитка для оплати за послуги перевезення у громадському транспорту Львова депутат ЛМР Андрій Стецьків закликав мешканців міста та професіоналів у сфері надання послуг із перевезення до спільних консолідованих дій.
Депутат Львівської міської ради фракції «Наша Україна», член постійної депутатської комісії економічної політики, підприємства, інвестицій та зовнішніх відносин Андрій Стецьків зазначив: 
 
«На жаль, електронний квиток у новій транспортній схемі відіграє чи не останню роль. Електронний квиток мав би полегшувати розрахунок за послуги транспорту та гарантувати не переплату у випадку пересадки та спрощеність оплати для пільгових категорій громадян. Впровадження електронного квитка було б лише позитивом для міста, якщо його правильно вводити. Адже мешканці Львова не платитимуть за неякісно надані послуги, за переповнені транспортні засоби, в які вони можуть ледь влізти, які їздять не за графіком. Ми говоримо про електронний квиток, ніби це панацея від усього. А як бути пасажирам які в переповненій маршрутці змушені будуть передавати свій електронний квиток для зчитування? І як захистити ці прилади для зчитування від вандалів? На ці питання  ніхто не дає відповіді».