Система охорони здоров’я є пріоритетним питанням національної безпеки України.
Новини

У Львівській міській раді при постійній депутатській комісії медицини, освіти і соціального захисту була створена робоча група з підготовки концепції реформування системи охорони здоров’я м. Львова. До складу групи увійшли представники депутатського корпусу та провідні фахівці галузі медицини.
 
Після майже річної роботи запропоновано надзвичайно важливий документ: концепцію інформатизації галузі охорони здоров’я міста Львова та міську цільову програму «Інформаційне забезпечення профілактичної спрямованості в роботі закладів сімейної медицини на 2012-2013 роки».
 
Як зазначив депутат Львівської міської ради від фракції ВО «Свобода», член постійної депутатської комісії  медицини, освіти і соціального захисту Андрій Рікота:
«Метою впровадження концепції інформатизації галузі охорони здоров’я міста Львова є підвищення якості та доступності медичних послуг, об’єктивізація витрат, створення єдиного інформаційно-аналітичного центру, визначення і формування єдиних тарифів на медичну допомогу, збір правдивої статистики. Такий підхід зможе вивести медицину з тіні, при цьому підвищивши якість лікування і безпосередню мотивацію лікаря. На жаль, до сих пір управління жодним чином не реагує на плід нелегкої праці провідних представників галузі, що насторожує: і, як мінімум, викликає певні запитання. Тим більше, що управління не запропонувало будь-якого альтернативного підходу до реформування галузі охорони здоров’я м. Львова. Я твердо хочу наголосити, як людина, яка має успішний управлінський досвід в приватній медицині, що саме конструктивність та прозорість дозволять не просто говорити про покращення стану медицини, а й підтвердити це реальними справами».
 
 
Міська цільова програма про «Інформаційне забезпечення профілактичної спрямованості в роботі закладів сімейної медицини на 2012-2013 роки» була підтримана постійною депутатською комісією медицини, освіти і соціального захисту і передана на ім’я начальника управління охорони здоров’я м. Львова.