Управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради інформує
Новини

Управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради інформує, що 09.12.2011 виконавчим комітетом Львівської міської ради було прийнято рішення № 1043 «Про розроблення детального плану використання території колишнього ВАТ “Електрон“ на вул. Городоцькій». 

 
Прогнозовані правові наслідки розроблення даного детального плану використання території:
визначення функціонального призначення, режиму та параметрів забудови однієї чи декількох земельних ділянок з розподілом територій згідно з державними будівельними нормами, стандартами і правилами між суб’єктами господарювання, що отримують власники нерухомості та місто;
встановлення червоних ліній нової вуличної мережі та ліній регулювання забудови;
 
Прогнозовані економічні наслідки:
покращення стану забудови внаслідок реконструкції забудови, інженерної підготовки території та системи інженерних мереж, що покращить інвестиційну привабливість території та її вартість;
вдосконалення транспортного і пішохідного руху, комплексного благоустрою та озеленення, покращить обслуговування мешканців прилеглого мікрорайону.
 
Можливі прогнозовані екологічні наслідки:
зменшення або ліквідації санітарно-захисних зон існуючих підприємств;
 
З повним текстом даного рішення та його додатком можна ознайомитись на інтернет - порталі Львівської міської ради www.city-adm.lviv.ua у рубриці «Документи ЛМР».