УДАР закликає водіїв допомагати львів’янам, які мерзнуть на зупинках
Новини

Політична партія «УДАР» закликає водіїв підвозити безкоштовно людей, які мерзнуть на зупинках в очікуванні маршруток.

 
«Ви бачите на зупинках замерзлих та заплутаних у транспортних нововведеннях міськради людей – допоможіть їм! – наголошують у партії «УДАР», – зупиніться, підвезіть, не беріть за це платні! Можливо, завтра мерзнути на зупинці доведеться саме Вам!».
 
«Поки більшість депутатів з’ясовують з міським головою «хороша, чи ні транспортна реформа Львова» і «хто винен утому, що львів’яни повинні мерзнути на зупинках, очікуючи годинами свої маршрутки з невідомими досі номерами?» – нам усім спільно радять діяти: скаржитись до суду, прокуратури – це все добре, але на роботу, навчання ми виїжджаємо вже сьогодні і чекати офіційної відповіді просто немає часу! Отож, давайте допомагати один-одному! Давайте, з’ясовувати одвічне питання «хто винен?» – згодом», – йдеться у заяві УДАРу.
 
Партія закликає львів’ян шукати спільний вихід зі скрутної ситуації, що склалася.
 
«Рано робити висновки – добра, чи ні транспортна реформа, але однозначно час її проведення – зима та сама форма проведення вибрані невдало і були помилковими, про що вже не раз наголошувала партія «УДАР» і це треба мати сміливість визнати. Також, на переконання «УДАРу», без вирішення ключового питання «про електронний квиток», GPS-навігацію та супутникове спостереженням за перевізниками транспортну систему реформувати взагалі не можна було починати!»

https://zik.ua/ua/news/2012/01/30/331219
Фото:  https://www.segodnya.ua/img/forall/a/141107/42.jpg