Працівники Львівської міської ради та громадськість міста взяли участь у сходженні на Говерлу для відзначення 93-х роковин проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР
Новини

Працівники Львівської міської ради та громадськість міста  здійснили сходження на Говерлу для відзначення  93-х роковин  проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР. 

 
Серед учасників, які вирушили підкоряти найвищу точку України: Богдан Саліш, начальник відділу забезпечення роботи постійних депутатських комісій управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради, Наталя Івановська, провідний спеціаліст управління фінансів, Роман Чорнописький, головний спеціаліст управління фінансів, Ярослав Стецький, начальник архівного відділу. 
 
Як зазначив начальник відділу забезпечення роботи постійних депутатських комісій управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради Богдан Саліш:
 
 «У 2000 році працівник Львівської міської ради  Степан Кисіль започаткував  таку традицію, що на День Соборності  громадськість міста під патронатом   Львівської міської ради  здійснює сходження на Говерлу.  Ми продовжуємо традицію сходження на найвищу точку України Говерлу.  Наша  мета  було відзначити  93-х роковин проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР та вшанування цієї знаменної події в історії України».
 
«На найвищу точку України ми піднімались п’ять годин і подолали 22 км.  До нас приєдналися  жителі міста Одеси, і разом з ними ми пройшли цей складний шлях. Коли піднялися на Говерлу усі  разом заспівали гімн України та підняли синьо – жовтий прапор»-  розповів начальник  архівного відділу Львівської міської ради Ярослав Стецький.
 
 

Коментарі 

 
0 #1 deputat 24.01.2012 10:45
Саліш - мололодець!!! Збільшити йому премію!
Цитувати