У Львівському історичному музеї відбулася фотовиставка Олега Кареліна « Від злуки до незалежності» присвячена 93-тім роковинам проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР
Новини

У Львівському історичному музеї відбулася фотовиставка Олега Кареліна «Від злуки до незалежності»  присвячена  93-тім роковинам проголошення Акту злуки УНР  і ЗУНР під патронатом депутата Львівської міської ради Романа Грицевича.

 
«Фотовиставка «Від злуки до незалежності»  подана  у ста світлинах, документах, історичних реконструкціях. Я мав на меті  у цій фотовиставці розповісти про героїчну боротьбу українського народу за свою незалежність. В хронологічному порядку, за допомогою історичних світлин і документів, представлені періоди становлення  Української Держави за часів Київської Руси, «Весни народів» середини 19 ст., УНР  і ЗУНР, визвольної боротьби ОУН –УПА» -  розповів автор фотовиставки «Від злуки до незалежності», автор книги «Прапори над Україною», голова громадсько-політичної  організації «Комітет захисту національних символів України».
 
Як зазначив депутат Львівської міської ради,  співорганізатор фотовиставки, громадський діяч Роман Грицевич:
 
«Ми знаємо, що 22 січня є великий день в історії України. Саме цього знаменного дня ми святкуємо 93- ті роковини проголошення Акту злуки УНР і ЗУНР. Для цього ми вирішили присвятити цій державотворчій події фотовиставку Олега Кареліна «Від злуки до незалежності». На фотовиставці представлені  цікаві світлини встановлення нашої незалежності, українського прапора. Кожна з цих світлин відображає історію наших поколінь та нашої держави».