"Потрібно запропонувати суспільству нову якість політики", - депутат ЛМР Анатолій Крачковський
Новини

Сьогодні в стінах Львівської міської ради відбулась прес-конференція ЛОО Політичної Партії «УДАР Віталія Кличка» на тему: «Чи стане День Соборності – Днем об’єднання демократичних сил?». Зокрема, була роз’яснена позиція лідера партії Віталія Кличка щодо підписання угоди про взаємну співпрацю під час виборів до Верховної Ради України і створення демократичної більшості у Верховній Раді VII скликання.

 
Ігор Самардак – член політради ЛОО «УДАР» наголосив, що сьогодні звучить чимало закликів про об’єднання. «Хтось пропонує почати з розподілу мажоритарних округів. Сісти і поділити їх між своїми кандидатами. Партія «УДАР» вважає такий підхід хибним, потрібно об’єднатися не навколо розподілу округів, а навколо спільної ідеї – повернення України на демократичний шлях розвитку, на шлях євроінтеграції», - зазначив Ігор Самардак.
 
Анатолій Крачковський –  депутат Львівської міської ради (фракція «УДАР») підкреслив, що політичні сили, які зараз знаходяться в опозиції, можуть отримати більшість у Верховній Раді, якщо запропонують суспільству нову якість політики і якщо в списках партії не буде тушок, зрадників, корупціонерів.
 
Юрій Мартинюк – голова Львівської МО «УДАР», представник партії у Львівському Комітеті опору диктатурі, наголосив, що опозиційні партії, які голосували за новий закон про вибори, мають визнати, що це була величезна помилка. «Сьогодні ми щодня читаємо про те, що по всій Україні вже почали роздавати продуктові набори – купувати голоси виборців. Цей закон не наблизив свободу Тимошенко й Луценка. Навпаки, він послабив опозицію, бо саме за мажоритарними округами влада планує проводити своїх людей під виглядом незалежних кандидатів. Аби не дати владі реалізувати цей сценарій, опозиція повинна виставити більш достойних і авторитетних кандидатів.
 Ми хочемо заявити позицію партії «УДАР» щодо наступних виборів. На засіданні політичної ради партії прийняли рішення, що нашим пріоритетом є співпраця з іншими демократичними силами. Наша мета – не просто співпраця під час виборів, а об’єднання зусиль для проведення змін в країні», - розповів Юрій Мартинюк.
 
Підсумувала розмову Оксана Юринець, депутат Львівської обласної ради (фракція «УДАР), яка наголосила: «Ми прагнемо не декларативного об’єднання, коли перед камерами тиснуть руки, а потім розбігаються й інтригують один проти одного. Ми виступаємо за ідейне об'єднання. Аби всі ці пункти не залишились лише у намірах, ми пропонуємо усім опозиційним до влади силам підписати Угоду про взаємну співпрацю і взаємодопомогу на виборах, про спільні критерії висунення кандидатів та створення спільної більшості у новій Верховній Раді України. В цій Угоді ми пропонуємо прописати:
– критерії, яким відповідають кандидати в депутати як за списками, так і в округах;
– засади висунення та підтримки кандидатів у мажоритарних округах;
– принципи взаємопідтримки і непоборювання;
– механізми взаємодії під час кампанії, протидії фальсифікаціям;
– спільні принципи створення більшості у Верховній Раді.
 
Ми чекаємо, що цю угоду підтримають і ті політичні партії, з якими «УДАР» вже сьогодні веде переговори про можливе об’єднання», - підсумувала Оксана Юринець.